TUPPERWARE KATALOG

TUPPERWARE KATALOG
TUPPERWARE DANIŞMANI OLMAK İSTER MİSİNİZ?

TUPPERWARE ÜYELİK 0 555 203 28 86

“Sağlık benim için ilk sırada, kaliteye önem veririm, zamanım çok değerlidir ve bir kariyerim olmalı” diyorsanız, Tupperware tam size göre bir iş sunmaktadır. Mutfakta modayı yakından takip edebilir, ücretsiz eğitimlere katılabilir, yepyeni lezzetlere yelken açabilirsiniz. Tupperware’deki kariyeriniz boyunca çeşitli hediyeler kazanabilir, yeni şehirler, ülkeler keşfedebilir, kazancınızı kendi belirlediğiniz çalışma saatlerine göre ayarlayabilirsiniz. Yeni başlayacak olan üyelerimizin işlerinde daha kazançlı olabilmeleri ve tanıtımlarını rahatlıkla yapabilmeleri adına Türkiye’nin en çok tercih edilen ürünlerinden oluşan kit çantamızı özel bir fiyatla veriyoruz. Üyelik devamı hakkındaki bilgileri Tupperware Danışmanınız size aktaracaktır.

TUPPERWARE ONLİNE KATALOG İÇİN TIKLAYINIZ 0 555 203 28 86

TUPPERWARE ONLİNE KATALOG İÇİN TIKLAYINIZ  0 555 203 28 86

Siz de Tupperware danışmanı olup hayatınızda yepyeni bir sayfa açmak istiyorsanız 0 555 203 28 86 distribütörümüz ile iletişime geçebilir, çok kolay bir şekilde Tupperware danışmanı olabilirsiniz.

Kendi işiniz
——————
Tupperware ile kendi işinizin sahibi olabilir, aile bütçesine katkıda bulunurken çalışma saatlerinizi istediğiniz gibi düzenleyebilir, sevdiklerinize zaman ayırabilirsiniz.
Siz de Tupperware danışmanı olup hayatınızda yepyeni bir sayfa açmak istiyorsanız 0 555 203 28 86 distribütörümüz ile iletişime geçebilir, çok kolay bir şekilde Tupperware danışmanı olabilirsiniz.

TUPPERWARE ÜYELİK  0 555 203 28 86

Tupperware’de Kariyer Fırsatları
———————————————–
Tupperware’e üye olduğunuzda Danışman olursunuz. Danışman, danışılan kişidir, Tupperware ürünleri ile mutfak dizaynı ve beslenme ile ilgili her konuda bilgi verebilir. Bu seviyeye ulaşabilmek için ücretsiz verilen eğitimlerden yararlanabilirsiniz.
Bu çalışmaların devamında kendi grubunuza yeni üyeler katarak Grup Lideri seviyesine yükselir, Grup Lideri olursunuz. Böylece ekstra kazanç ve bir gruba liderlik yapma fırsatınız olur.

TUPPERWARE ÜYELİK  0 555 203 28 86

DANIŞMANLIK
————————-

TUPPERWARE DANIŞMANI OLMANIN AVANTAJLARI
——————————————————————–
Kazanç: Kit çantanızı aldıktan sonra kendi ev partilerinizi yapmaya başlayacak ve toplam satışınız üzerinden %20 komisyon kazanacaksınız. Kazancınızın miktarını belirlemek sizin elinizde. Kazandığınız hediyelerden kazancınız ise %100′dür çünkü hediyelere hiçbir bedel ödemezsiniz.
Esnek Çalışma Saatleri: Tupperware danışmanı olarak çalışma saatlerinizi kendinize göre ayarlayabilir, böylelikle aile yaşantınıza, özel hobilerinize istediğiniz zamanı ayırabilirsiniz.

Hediyeler ve Geziler: Tupperware kariyeriniz süresince çok çeşitli promosyonlar ve hediyelerle karşılaşacaksınız. Bu fırsatları yurt içi ve yurt dışı seyahatlere katılma imkanı ve yeni yerler görme fırsatı ile değerlendirebileceksiniz.

Kariyer Fırsatları: Danışman olarak planlı çalışır ve yeterli üye sayısına ulaşırsanız Tupperware ‘de önce Grup Lideri, sonra Yönetici Grup Lideri ve daha sonra Distribütör olmayı hedefleyebilirsiniz. Bu süre zarfında kariyer basamaklarınızda size olan destek ve eğitimimiz devam edecektir.

Ücretsiz Eğitim: Tupperware Danışmanı olduğunuzda distribütörünüz ve Grup Lideriniz ve Tupperware Türkiye, size ihtiyacınız olan eğitimi ve desteği her zaman verecektir.

GRUP LİDERLİĞİ
—————————–

KARİYERİNİZDE İKİNCİ ADIM
————————————————
Grup Lideri olabilmek için 2 kişiyi şahsen sizin üye yapmanız gerekir, daha sonra üye sayınızın toplam 5 ve geriye dönük toplam satışınızın 1.000 TL (Bin Türk Lirası) olması durumunda Tupperware kariyerinize Grup Lideri olarak devam etme fırsatını kendinize vermiş olacaksınız. Bu kadar kolay!

GRUP LİDERİ OLMANIN AVANTAJLARI
————————————————————–
Kariyer: Tuperware de kariyer yapmak ve Distribütör olmak istiyorsanız ilk önce Grup Lideri olmanız gerekmektedir.
Fırsat: Tupperware her kariyer basamağına özel fırsatlarla dolu bir dünyanın kapılarını aralar. Grup Lideri olduğunuz taktirde bu basamağa özel fırsatlardan yararlanma imkanı sağlarsınız.
Eğitimlerle Kendini Geliştirme: Yeni Grup Lideri Eğitimi, Gelişen Grup Lideri Eğitimi ve Büyük Grup Lideri Eğitimi programlarına katılarak Tupperware Türkiye Ofisinin hem işiniz hem de kişisel gelişiminiz için size sunduğu imkanlardan yararlanabilirsiniz.

Bir Grubun Lideri Olma Ayrıcalığı: Grup Lideri olduktan sonra almış olduğunuz eğitimlerle size bağlı olan üyelerinize Alt Grup Toplantıları düzenleyerek onların da kendilerini geliştirmelerine öncü olursunuz.

Grup Liderine Özel Hediyeler ve Geziler: Tupperware kariyeriniz süresince çok çeşitli promosyonlar ve hediyelerle karşılaşacaksınız. Bu fırsatları yurt içi ve yurt dışı seyahatlere katılma imkanı ve yeni yerler görme fırsatı ile değerlendirebileceksiniz. Katılacağınız geziler sırasında Türkiye’nin her yerinden gelen Grup Liderlerimiz ile tanışma ve yeni dostluklar edinme fırsatı yakalayabileceksiniz.

Eve Teslim: Danışmanlarımız siparişlerini bağlı oldukları distribütörlüklerinden alırken, Grup Liderlerinin siparişleri evlerine teslim edilir.
Kazanç: Grup Lideri kazanç kriterlerini yerine getiren Grup Lideri ekstra kazanç elde ederler.

TUPPERWARE ONLİNE KATALOG İÇİN TIKLAYINIZ 0 555 203 28 86

TUPPERWARE ONLİNE KATALOG İÇİN TIKLAYINIZ  0 555 203 28 86

Bu Yazıyı Sevdiklerinizle Paylaşmak İstermisiniz ?
Bu yazı CAZİP, FİKİRLER, FIRSATLAR DUYURULAR, İŞ FİKİRLERİ, İŞ İLANLARI, NETWORK MARKETİNG, SERMAYESİZ İŞLER kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>