TEKUMUT-SİGARAYI BIRAKANLARIN GÖRÜŞLERİ

SİGARAYI BIRAKINCA VÜCUTTA MEYDANA GELEN DEĞİŞİKLİKLER

SİGARADAN TİKSİNECEK HAYATTAN ZEVK ALACAKSINIZ İRTİBAT:05438302808 – 05458458489


20 dakika sonra
Kan basıncı ve kalp hızı normale döner. Eller ve ayaklar dolaşım normale döndüğü için ısınmaya başlar.

8 saat sonra
Kanda oksijen düzeyi normale döner. Kalp krizi riski düşmeye baslar
.
24 saat sonra
Karbonmonoksit (egzoz gazı) vücuttan atılır. Akciğerlerdeki balgam ve diğer birikimler temizlenmeye başlar.

48 saat sonra
Nikotin vücutta artık saptanamaz. Tat ve koku alma duyularınızın daha iyi çalıştığını hissedersiniz.

72 saat sonra
Solunum yolları gevşediği için nefes almak kolaylaşır.

2-12 hafta sonra
Dolaşım bütün vücutta düzelir. Akciğerlerinizdeki balgamı atmaya başlarsınız ve öksürük, balgam, nefes darlığı ve hırıltı bulguları geriler Vücut enerjisi artar. Yürümek kolaylaşır.

3-9 Ay Sonra
Öksürük, nefes darlığı düzelir. Akciğer işlevi yüzde 5-10 oranında artar.

1 Yıl Sonra
Koroner Kalp Hastalığı riski %30 azalır.

5 Yıl Sonra
Akciğer kanseri riski sigara içenlerin riskinin yarısına iner.

10 Yıl Sonra
Koroner Kalp Hastalığı riski %30 azalır.

15 Yıl Sonra
Koroner Kalp Hastalığı riski, hemen hemen sigara içmeyenler kadar olur.

Maddi Kazancınız…..
Günde ortalama bir paket sigara içen bir kişinin ortalama sigara masrafı;

1 aylık maddi kaybı: 150 YTL
6 aylık maddi kaybı: 900 YTL
1 yıllık maddi kaybı: 1,800 YTL
10 yıllık maddi kaybı: 18,000 YTL
40 yıllık maddi kaybı: 72,000 YTL

——————————————————————–

Kendinize ve sevdiklerinize daha fazla zaman ayırabileceksiniz…
Günde ortalama bir paket sigara içen bir kişinin ortalama zaman kaybı;

1 aylık zaman kaybı: 4 gün
6 aylık zaman kaybı: 24 gün
1 yıllık zaman kaybı: 48 gün
10 yıllık zaman kaybı: 480 gün
40 yıllık zaman kaybı: 1,920 gün

TEKUMUT İLE BIRAKIN KAZANIN,BIRAKTIRIN KAZANIN
TEK UMUT SİPARİŞ TELEFONU :0 545 845 84 89 – 0 543 830 28 08

—————————————————————–


TEKUMUT BİTKİSEL FORM ÜRÜNÜNÜ KULLLANAN VE BIRAKANLARIN GÖRÜŞLERİ

——————————————————————
özlem şimşir

ben yardım almadan tam 10 gündür içmiyorum ama bir boşluktayım sanki zaman zaman aklıma geliyor ne yapacağımı şaşırıyorum özellikle sinirlendiğim anda çok arıyorum

Cevap: Ali YILMAZ

Sayın Özlem ŞİMŞİR.
Sizi bu kararınızdan ve uygulamanızdan dolayı tebrik ediyoruz. Her tiryakinin uygulamayı düşünüp de başlayamadığı bir karar almış ve uygulamaya geçmişsiniz. Bu durum gerçekten takdire şayan bir durumdur.
Şu andan itibaren size sigarayı hatırlatan şeylerden bir süre uzak durmanızı tavsiye ediyorum. Günlük bir iki şişe kızılay maden suyu içiniz ve c vitamini ağırlıklı mevye ve sebze tüketiniz. Kendinizi boşlukta hissettiğiniz dönemlerde ya mekan değiştiriniz ya da farklı bir aktivite içine giriniz. Bunlar anlık ve hemen geçen durumlardır. Telefonum iletişim kısmında yazıyor, çok sıkıntı yaşarsanız lütfen çağrı atınız.
Bu kararınızdan asla geri dönmemeniz ve çevrenizde de bu güzelliği paylaşmanız dileklerimizle.
——————————————————————
zafersakaroğulları

yaklaşık 16 seneden beriiçtigim sigarayı eniştemin tavsiyesiyle hatta tek umut u bana alan onun yardımıyla tam 3 günden beri içmiyorum buna kendim bile inanamıyorum şu anda yanlız buna başlamadan önce şunu herkez bilsin gercekten sigarayı bırakma isteği olması lazım kullanıcılarda emin olun size yardımcı olacak inşallah kısa zaman sonra bıraktıgımıda paylaşırım sizlerle gercekten şuanda ben bile inanamıyorum 3 gün bile olsa sigara içmediğime çünkü o kadar müptelasııydım bu zehirin gerçekten bırakırsam ki bunna inanıyorum arkadaşlarıma zorla kullandıracağım bu bitkisel karışım tek umut u saygılarımla bandırmalı,

Cevap: Ali YILMAZ

Sayın, BANDIRMALI;
Kararınızdan dolayı sizi tebrik ediyorum ve başarılar diliyorum. Sizin bu çabanız bir çok insanımıza örneklik edecektir.
——————————————————————
sonay coban

sigarayı bırakmak istiyorum ama dayanamıyorum içmeyecegim dedigim halde mutlaka 2 3 tane tek umut kesin cözümmü

Cevap: Ali YILMAZ

Bırakma niyetiniz olduktan sonra, tabi ki, çözümdür. Gayret gösterip sadece ürünümüzü tarifimize uygun kullanmanız yeterlidir.
——————————————————————
metin demirhan

tşklr TEKUMUT ve calışanları ben adıyaman kahtada esnaflıkla oğraşiyurum yaklaşık 15 senedir sigara içiyudum defalarca denememe rağmen bırakamadım bir gün bir tv kanalında sağlık programını izlerken TEKUMUT,la tanışma şansını yakaladım ve aradım kargoyla tek umut 3gün sonra elimde oldu ve kolandım bir hafta sunuda sigara içme isteğim olmadığı gibi tamemen kortuldum ALLAH bizi tek umutla tanıştıran ve bu ilacı yapan emeği gecen herkesten razı olsun

Cevap: Ali YILMAZ

Muhterem DEMİRHAN;
Biz de sizi tebrik ediyoruz, umarım burada paylaştıklarınız, başka tiryakilerin de bu illetten kurtulmalarına vesile olur.
——————————————————————
Urbiyan POLAT- ŞANLIURFA

Şanlıurfa’da Bilgi işlemle uğraşan, 30 yaşında biriyim, İnterneti ve uygulamalarını iyi bildiğim için, telefonla görüşmeden karar vermedim. Telefon görüşmemizde verilen örnekler ve ortaya koyulan tavır benim ürüne olan güvenimi artırdı.
bir haftada bıraktığım gibi, şimdiye kadar (yaklaşık 2,5 aydır) 4 arkadaşımın daha sigarayı bırakmasını sağladım.
Güven son derece önemli. Sağolasın TEKUMUT.

Cevap: Ali YILMAZ

Sayın POLAT;
İlginiz için teşekkürlerimizi sunuyoruz. Umarım bütün sigara bırakma başarısı gösteren kişiler sizin gibi duyarlı ve etkili olur.
——————————————————————
Mehmet BAĞCI-İZMİR

İZMİR’de esnaflık yapan bir kişiyim. TEKUMUT’u internetten araştırdım, diğerlerine göre daha güvenli hissettiğim için hem kendime, hem de bir çalışanıma sipariş ettim. Her ikimiz de 7 günde kurtulduğumuz gibi çevremdeki insanlara da tavsiye ederek onların da bırakmalarına vesile oluyoruz.
Özellikle kullanım aşamasında beni arayıp da ” Nasıl gidiyor, bir sıkıntı oluyor mu?” diye sorulması son derece destek oluyor ve insanı olumlu yönde etkiliyor.
Sebep olanlardan Allah razı olsun.

Cevap: Ali YILMAZ

Sayın Mehmet BAĞCI;
İlk görüşmemizi hatırladım, ne kadar tereddütlüydünüz. Şimdi ise sigaranın bırakılabilen bir alışkanlık olduğunu anladınız ve çevrenize anlatabiliyorsunuz.
Bütün bırakanlardan aynı davranışı beklemek hakkımızdır her halde. Teşekkürler, yeni hayatınıza hoş geldiniz.
——————————————————————
DİLEK DEMİR

3 SENE ÖNCE KULLANDİM TEK UMUTTU 2 PAKET SİGARA İÇERDİM VE BIRAKTİM 3 SENEDİR İÇMİYORUM ÇOK ŞEYLER DENEMİŞTİM SİGARAYİ BİRAKMAK İÇİN BİORESİNANSS BİLE GİRDİM AKLINIZA NE GELIRSE KULLANDİM HAPLAR SAKIZ KARABAŞ OTU BİLE İÇTİM KURTULUSU TEL UMUTTA BULDUM ÇOK TEŞKLERR

Cevap: Ali YILMAZ

Sayın DİLEK DEMİR;
Sizi ve tüm sigaradan kurtulanları tebrik ediyouz. Sizler bu mücadeleyi kazanmış kişler olarak bu mücadelenin kazanılabileceğini sigara tiryakilerine kanıtlamış oluyorsunuz.
Bundan sonra, sigaradan kurtulmak isteyenlere daha fazla yardımcı olmanız dileklerimizle.,
Tebrikler,
——————————————————————
Vedat BOSAT

Merhabalar; ben 22 yıl süreyle günde 2-3 pakete yakın sigara içicisiydim.Şubat 2010 yılı içerisinde bir özel Tv kanalında TEK UMUT adıyla siagarayı bıarakma adlı bir programda izleme şansını buldum.Bende bu sigarayı bırakabilirim dedim.Ama bunu demeden önce kişide önce sigarayı bırakma isteği ve arzusu içerisinde olması gerek.Bende de bu istek ve arzu vardı.Tek Umut ise bir vesile oldu bana ve TEK UMUT siparişimi verdim. 2010 şubat 17 den itibaren ilacı kullanmaya başladım, ve bir hafta sonra sigarayı TEK UMUT sayesinde bırakmış oldum.Bu saatden sonra ne sigara içmek geldi aklıma ne kilo aldım. Ama kurallara uymak şartıyla.Şimdi o kadar rahatım ki 40 yaşındayım ama kendimi 30 yaşındaymış gibi görüyorum. Sevgili sigara bırakacak arkadaşlarıma sesleniyorum sigarayı bırakalım ama TEK UMUT yanımızda bize destek verecektir.

Cevap: Ali YILMAZ

Sayın Vedat Bey;
Sizi tebrik ediyorum, umarım bütün sigara içicileri sizin bu yorumunuz sayesinde sigarayı bırakma kararı verirler.20k.çabuk03 Ağustos 2010 13:14ben paket şeklinde olanlardan aldım gerçekten bırakmaya yardımcı oluyor hiç sıkıntı çekmeden bırakıyorsunuz tavsiye ederim
——————————————————————
ö.yücebıyık

10 gündür tekumut kullanıyorun fakat hala sigara içme isteğimin önüne gecemedim ne yapabilirim

Cevap: A. YILMAZ

Sayın YÜCEBIYIK lütfen ürün aldığınız Distribütörle iletişime geçiniz. İzmaritle duman gargarası yapıp yapmadığınızı bilmiyoruz, duman gargarası size ciddi manada fayda verecektir.
Başarılar dileklerimizle.
——————————————————————
Sayın sigara tiryakileri sizde TEK UMUT ürününü kullanıp bıraktıysanız bırakma durumunuzu yorum sayfamıza belirtirseniz memnun olurum.Sigarayı bırakma niyeti olupta bırakamayan arkadaşlarında yorumlarını bekliyorum.Ayriyeten aşağıdaki iletişim formundan veya —– 0 543 830 28 08 —–nolu telefona çağrı bırakarak sigarayı bırakma hususunda detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

TEK UMUT-SİGRAYI BIRAKANLARIN GÖRÜŞLERİ TIKLA


7 GÜNDE SİGARAYA ELVEDA DEMEK İSTER MİSİNİZ?
TEKUMUT SİGARA TİKSİNDİRİCİ %100 DOĞAL BİTKİSEL FORMLA SİGARAYI 7 GÜNDE BIRAKINSİGARADAN TİKSİNECEK HAYATTAN ZEVK ALACAKSINIZ İRTİBAT:05438302808 – 05458458489


TEK UMUT SİPARİŞ TELEFONU :0 545 845 84 89 – 0 543 830 28 08

Bu Yazıyı Sevdiklerinizle Paylaşmak İstermisiniz ?
Bu yazı 7 GÜNDE SİGARAYI BIRAK - TEK UMUT, CAZİP, FİKİRLER, SAĞLIKLI YAŞAM kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>