DORE SON KATALOG

DORE SON KATALOG
Dore, Ülker markasını da bünyesinde barındıran Yıldız Holding’in bir iştirakidir.


Dore İle Ek Gelir Elde Etmek İstemezmisiniz… cazipx

Dore ile, tüketici arasında, toptancı perakendeci gibi ara katmanlar bulunmaz. Ayrıca reklam harcamaları da olmadığı için Dore kataloğundaki ürünler tüketicilere cazip avantajlarla ulaşır. Dore, koşulsuz müşteri memnuniyeti ve yüksek hizmet kalitesi anlayışıyla, makyajdan cilt bakımına, mutfak ürünlerinden evinizin diğer ihtiyaçlarına kadar pek çok farklı ürünü tek bir katalogta toplayarak size sunar.

Dore, bir yandan tüketicilere kazançlı alışveriş imkanı sağlarken, diğer yandan kendi işinin sahibi olmak isteyenleri cazip ve kazançlı fırsatlarla tanıştırmaktadır.

Bağımsız Temsilci olarak Dore ailesine katılanlar, sermayeleri olmadan kendi işini kurabilir, mesai saatlerini kendileri belirleyebilir, istediği kadar çalışarak dilediği miktarda kazanabilir ve böylece aile bütçesine katkıda bulunabilirler.

Aynı zamanda, Dore’nin sunduğu eğitim imkanlarıyla, mesleki ve kişisel anlamda kendilerini geliştiren Bağımsız Temsilciler, Dore çatısı altında hayallerini gerçekleştirme ve iyi bir kariyer yapma şansına sahip olurlar.

Cazip kazanç fırsatları ve akıllı alışverişin yeni adresi olan Dore dünyasında, hayatı kolaylaştıran ve güzelleştiren ürün ve hizmetlerle daha iyi bir yaşam sizleri bekliyor.

Kendi işinizi kurmak, kendi çalışma saatlerinizi belirlemek, istediğiniz kadar çalışmak isterseniz Dore ürünlerinin satış temsilciliğini yapmak size en uygun işlerden birisi. Özellikle ev hanımları ve üniversite öğrencileri ya da çevresi geniş olan kişiler için Dore satış temciliği iyi miktarda paralar kazandırabilir. Çalışma saatlerini sizin belirliyor olmanız ve istediğiniz kadar çalışma hakkına sahip olmanız Dore temsilciliğini ek iş olarak yapmanız da olanak tanır.

Dore tamamen Türk sermayesi ile kurulmuş, bir Türk şirketidir.

Dore; makyaj ürünleri, cilt bakım ürünleri, küçük mutfak aletleri gibi çeşitli kategorilerde ürün portföyüne sahiptir. Bunun yanında Dore ürünlerinin en büyük avantajı tüketiciye en uygun fiyattan ulaşmasıdır. Gereksiz bazı harcamalardan kaçınan Dore şirketi en uygun fiyatlarla ürünlerini satışa çıkarmaktadır. Bu, size ürünleri daha kolay pazarlama olanağı sağlayacaktır.
Ne kadar kazanırım? Diye sorarsanız bu size, sizin çalışmanıza ve ürünleri pazarlamanıza bağlıdır. Dore satış temsilciliği ile cep harçlığınızı çıkarabilir, faturalarınızı ödeyebilir, kiranızı ödeyebilir hatta biraz daha fazla çalışarak yatırım yapabilirsiniz. Kazancınız, tamamen size bağlıdır. Dore; temsilcisine kozmatik ve bakım ürünlerinde %33, mutfak ve ev ürünlerinde ise %23 kazanç payı vermektedir. Dore şirketi size destek olacak ve çeşitli eğitimler verecektir. Bu şekilde kazancınızı artırabilirsiniz. Daha önce böyle bir iş yapmamış olsanız bile başarılı olabilirsiniz. Dore temsilcisi olmanız için herhangi bir şart ve sermaye aranmamaktadır. 18 yaşından büyük olmanız Dore temsilcisi olabilmeniz için yeterlidir.
Rakiplerini gölgede bırakacak yep yeni bir soluk ‘DORE’.. Her kesimden, her yaş grubunu ilgilendirecek bir ürün yelpazesine sahip. Birbirinden şık, kullanışlı mutfak gereçleri ve fonksiyonel ürünler de evinizin baş köşesini süsleyecek. Parfümleri, cilt bakım ürünleri benzer birçok markanınkinden daha kalıcı daha güzel

Sizde bu işi yapmak ve satış temsilciliği ile para kazanmak isterseniz aşağıdaki Dore başvuru formunu doldurmanız yeterlidir.
DORE TEMSİLCİLİK-ÜYELİK İŞLEMLERİ İRTİBAT : 0 545 845 84 89
DORE TEMSİLCİLİK ÜYELİK FORMU
—————————————-

Bu Yazıyı Sevdiklerinizle Paylaşmak İstermisiniz ?
Bu yazı CAZİP, DORE ÜRÜNLERİ-KATALOG-ÜYELİK-İŞ FIRSATI, FİKİRLER, FIRSATLAR DUYURULAR, İŞ FİKİRLERİ, NETWORK MARKETİNG, SERMAYESİZ İŞLER kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>