CAZİP BANKA KREDİLERİ

Garanti Bankası bayrama özel çok cazip bir banka kredisi kampanyası başlatmıştı. %0′dan başlayan faizler ve 60 aya kadar varan vadelerle oldukça cazip olan bu kampanyayı hala sürdürüyor. “Garanti’de bayrama devam” sloganıyla duyurulan kampanyanın ne zaman sona ereceği henüz açıklanmadı. Ancak bu cazip koşullardan yararlanabilmek için elinizi çabuk tutmalısınız.

Garanti Bankası bu kampanyasında kefil şartı da aramıyor. 50.000 YTL’ye kadar olan taleplerinizde sizlere yardımcı olan Garanti, 60 aya kadar da vade imkanı sunuyor.

Bayramı öncesi, kampanyalarına hız veren bankalar, ”bayrama özel” kredi kampanyalarıyla, kredi vermek için adeta birbirleriyle yarışıyorlar.

Kimi insanlar uzun bayram tatilini iyi bir mekanda geçirmek, kimi bayrama daha şık girmek, kimi de çektiği nakit sıkıntısından kurtulmak için bankaların, ”cazip” kredi kampanyalarından yararlanmak için bankalara koşuyorlar.

AA muhabirinin derlediği bilgilere göre, bazı bankaların ”bayrama özel” başlattıkları kredi kampanyaları şöyleydi:

-İş Bankası:

İş Bankası, geleneksel hale getirdiği bayram kredisiyle aylık yüzde 0,97 faiz oranı ya da peşin komisyon ödeyerek faizsiz 5 bin YTL’ye kadar, 10 ay vadeli ”bayram kredisi” veriyor.

Ayrıca 10 bin YTL limit ve 36 ayı bulan vadelerle, yüzde 1,57′lik özel faiz oranlı kredi kullanma imkanı da var.

-Vakıfbank:

Vakıfbank, 4 bin YTL’ye kadar 1-11 ay vadeli kredilerde yüzde 0,89 faiz, 4 bin – 7 bin 500 YTL arası 1 – 12 ay vadeli kredilerde yüzde 1,19 ve 7 bin 500 – 10 bin YTL arası 1 – 12 ay vadeli kredilerde ise yüzde 1,29 faiz uyguluyor.

Vakıfbank’tan 2 bin YTL’lik bayram kredisi alan bir kişi bayram sonrası 1 ay ertelemeli ödemeyle bankaya 11 ay boyunca 193 YTL geri ödeyecek.

-Finansbank:

”Kredikolay” kredi kampanyasıyla Finansbank bayramda kredi kullanmak isteyenlere özel ”bayram kredisi” hazırladı.

Kredi, 60 aya kadar vade ve 1,79 faiz oranında sunuluyor.

”Herderde Deva” adı verilen kampanyayla Finansbank’tan 2 bin YTL’lik kredi alan bir kişi, bankaya 12 ay boyunca 191 YTL geri ödeyecek.

-Ziraat Bankası:

Bayram kredi kapsamında müşterilerinin önüne iki farklı krediyle çıkan Ziraat Bankası 12 aya kadar 5 bin YTL’lik tüketici bayram kredisini 0,95 lik faiz oranıyla kullandırıyor.

31 Ekim tarihine kadar geçerli olan kampanyada ayrıca 1,60 olan konut kredisi faizleride 1,30 oranında aşağı çekiliyor.

-Halkbank:

Halkbank, ”Erken gelen bayram kredisi” kampanyasıyla 12 aya kadar 5 bin YTL’ye kadar krediye 0,80, 20 bin YTL’ye kadar 1,60 faiz oranı uyguluyor.

Kampanyadan yararlanmak için son tarih 29 Eylül.

-Yapıkredi:

Yapıkredi Bankasının ”Bireysel İhtiyaç Kredileri” kapsamında sunduğu bayram kredisine 29 Eylüle kadar başvurulabiliyor.

Banka, 1 – 36 ay vadede 10 bin YTL’ye kadar yüzde 1,59 faiz uyguluyor. İlgili videolar izleyin.

Yapıkredi bireysel ihtiyaç kredisini, belgelenebilir, düzenli ve yeterli gelire sahip olan herkes kullandırarak, kredi geri ödemesi boyunca, kredilendirilen kişiye hayat sigortası yapıyor.

Bankanın ödeme planına göre, 2 bin YTL’lik kredi alan bir kişi, bankaya 12 ay boyunca 188 YTL geri ödeme yapacak.

-Garanti Bankası:

”En Güzel Bayramlık Kredi Garanti’de” sloganıyla müşterilerinin karşısına çıkan Garanti Bankası isteğe göre, 50 bin YTL’ye kadar kredi kullandırabiliyor ve forex işlemlerinde güvence sağlıyor.

Kefilsiz 60 aya kadar vade imkanı sunduğunu belirten banka ”Tartışmasız en düşük faizli, en uzun vadeli, en yüksek limitli bayramlık kredi seçenekleri Garanti’de” kampanyasıyla bayram kredileri yarışını önde bitirmeyi amaçlıyor.

Bankanın hesaplama cetveline göre bayramda 2 bin YTL’lik kredi kullanan bir kişi kredi geri ödemesi için bankaya 12 ay boyunca aylık 192 YTL ödeme yapacak.

İşini penis büyütme ile büyütmek isteyenler de krediden faydalanabiliyor.

-Fortisbank

Fortisbank ”Rahat kredi” kampanyasıyla 36 ay, 6 bin YTL’ye kadar kredi kullanmak isteyen müşterilerine 1,60 faiz uyguluyor.

Bayram öncesi Fortisbanktan 2 bin YTL’lik kredi kullanan bir kişi bankaya 12 ay boyunca 188 YTL ödeyecek.

Bu Yazıyı Sevdiklerinizle Paylaşmak İstermisiniz ?
Bu yazı CAZİP kategorisine gönderilmiş ve ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>